MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 607 701 311 LUB NAPISZ: SKLADNICA@SIEDEMGOR.PL

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wydawnictwo ZHR, Fundacja Jakobstaf!

Andrzej Małkowski, wyd.V [Aleksander Kamiński]

Andrzej Małkowski, wyd.V [Aleksander Kamiński]
Andrzej Małkowski, wyd.V [Aleksander Kamiński]

Oddajemy do rąk Czytelników nowe wydanie wspaniałej opowieści Aleksandra Kamińskiego o twórcy harcerstwa – Andrzeju Małkowskim. Tekst został poddany starannej redakcji oraz uzupełnieniom, a w posłowiu przygotowanym przez znawców biografii Małkowskiego – Lesława Dalla i Marka Popiela – czytelnicy znajdą dodatkowe wyjaśnienia i opis losów edycji tej niezwykłej książki.

Zespół redakcyjny włożył wiele wysiłku w obszerne zilustrowanie publikacji wraz z opisami fotografii, w niektórych przypadkach udostępnianych po raz pierwszy.

Stron: 234
Oprawa twarda, szyta, grzbiet zaokrąglony, kapitałka
Wydawnictwo ZHR / Fundacja Jakobstaf!, Warszawa 2023, Wydanie V
ISBN 978-83-87899-01-1

Aleksander Kamiński (1903–1978), jeden z najwybitniejszych instruktorów i wychowawców w historii ruchu harcerskiego. Twórca metodyki zuchowej, autor niezliczonych książek i tekstów o tematyce harcerskiej, w tym legendarnych Kamieni na szaniec. Pedagog, jeden z przywódców Szarych Szeregów, żołnierz Armii Krajowej, Sprawiedliwy wśród Narodów Świata.

Książka została opatrzona wstępem prof. hm. Grzegorza Nowika.

Ze wstępu autora:
Był Małkowski „pierwszym skautem polskim”, przodującym współtwórcą naszego harcerstwa. Dziś wciąż jeszcze wydaje się nam idealistą, który wpatruje się w dalekie horyzonty światów idealnych, lecz stopami trzyma się gruntu zmieniających się realiów, wyczulony na odróżnianie tego, co trwałe, od tego, co zmienne.

Dostępność: ponad 150 sztuk

Wysyłka w: 3 dni robocze

Cena:

38,00 zł

szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl