MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 607 701 311 LUB NAPISZ: SKLADNICA@SIEDEMGOR.PL

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Lilijki instruktorskie

ZASADY DYSTRYBUCJI LILIJEK INSTRUKTORSKICH


1. Za dystrybucję lilijek instruktorskich ZHR, o wzorze zgodnym z Załącznikiem nr 4 do Statutu ZHR (wzór i wymiary w milimetrach odznaki instruktorskiej „Lilijka ZHR”), jest odpowiedzialny Kwatermistrz Związku, a wykonawcą Składnica ZHR „Siedem Gór”, która prowadzi ewidencję lilijek wydanych chorągwiom.

2. Numeracja lilijek instruktorskich w nowej edycji (produkcja od 2020 roku) jest kontynuowana od liczby 07001 i wspólna dla Organizacji Harcerek oraz Organizacji Harcerzy.

3. Zamówienia można składać mailem służbowym w domenie zhr.pl na adres poczty elektronicznej Kwatermistrza.

4. Całkowite koszty ponoszone przez okręgi/chorągwie - 15 zł (koszt lilijki z wysyłką).

5. Bieżące zasady będą publikowane przez Kwatermistrza Związku na witrynie składnicy. Dystrybucją lilijek instruktorskich ZHR zajmuje się Składnica ZHR „Siedem Gór”, która prowadzi ewidencję wydanych lilijek (na poziomie chorągwi).


Druhno Komendantko chorągwi, Druhu Komendancie chorągwi!

Zgodnie z decyzją Naczelnictwa ZHR, Składnica Siedem Gór jest odpowiedzialna za produkcję oraz dystrybucję lilijek instruktorskich. Aby dokonać zamówienia oszacuj realne zapotrzebowanie na lilijki instruktorskie w swojej chorągwi, a następnie skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: skladnica@siedemgor.pl.

 


DUPLIKAT LILIJKI INSTRUKTORSKIEJ

można zamówić w naszym sklepie

ZAMÓW DUPLIKAT LILIJKI INSTRUKTORSKIEJ ZHR

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl