MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

+48 607 701 311 LUB NAPISZ: SKLADNICA@SIEDEMGOR.PL

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja

1. Proszę zachować fakturę lub paragon - dowód zakupu.

2. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.

3. Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. 141 poz. 1176) nakłada na nas obowiązek odpowiedzialności z tytułu niezgodności Towaru z umową w przypadku stwierdzenia tej niegodności przed upływem 2 lat od wydania Towaru. Przy czym w myśl ustawy, Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność Towaru z umową, gdy Klient o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

4. W przypadku stwierdzenia niezgodności Towaru z umową, masz 2 miesiące na dokonanie obowiązku informacyjnego i żądanie naprawy lub wymiany Towaru na nowy. Jeżeli okaże się, że naprawa lub wymiana Towaru na nowy jest niemożliwa do wykonania lub będzie wymagała nadmiernych kosztów, masz  możliwość domagania się obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy. Jesteśmy zobowiązani do ustosunkowania się do Twojego żądania w ciągu 14 dni.

5. Reklamację wynikającą z niezgodności Towaru z umową, powinieneś rozpocząć  nawiązaniem kontaktu z obsługą Sklepu i podaniem przyczyny reklamacji. Następnie po ustaleniu z konsultantem formy/trybu wysyłki – odeślij Towar na adres do zwrotów Towaru wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym. Uznana reklamacja wiąże się z wymianą na nowy i wysyłką.
Czas rozpoznania reklamacji wynosi 1 miesiąc od zgłoszenia.

6. Reklamowany Towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia Towaru do rozpatrzenia reklamacji.

7. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu Towaru.

8. Przesyłka z reklamowanym Towarem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl