Polityka prywatności

1. Dane osobowe będą przetwarzane przez ZHR Poznańczyk Sp. z o.o. z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

2. Dokonując rejestracji w Sklepie, dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Każdy z Was ma prawo wglądu do swoich danych, posiada możliwość ich poprawiania, a także prawo do zaprzestania ich przetwarzania, co należy zgłosić do Fundacji Idealny Czynnik w formie pisemnej.

3. Przestrzegamy zasad ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. Wasze dane osobowe oraz adresy e-mail nie są udostępniane podmiotom trzecim, za wyjątkiem firm pośredniczących w transakcjach płatniczych oraz dostawców; dla których dane te są niezbędne do realizacji płatności czy dostarczenia przesyłki.

4. Korzystanie z niektórych opcji serwisu, jak np. historia zakupów, jest możliwe tylko po dokonaniu rejestracji. W czasie rejestracji Klient jest proszony o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu e-mail, nr. telefonu, a także dowolnie przyjętego loginu i hasła. Czynności rejestracyjne dokonywane są jednorazowo, a kolejne Zamówienia realizowane są na podstawie logowania się Zamawiającego w Sklepie poprzez podanie loginu i ustalonego hasła.

5. Login i hasło mają charakter poufny. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za szkody spowodowane ujawnieniem go osobom trzecim. Korzystając z loginu i hasła zobowiązany jesteś do aktualizacji swoich danych podanych przy rejestracji, każdorazowo w przypadku ich zmiany. Ponosisz odpowiedzialność za brak aktualizacji danych.

6. Klienci, którzy nie są zarejestrowani, również mogą składać Zamówienia, wówczas przy każdym zakupie będą proszeni o podanie imienia, nazwiska, adresu dostawy oraz nr. telefonu i adresu poczty e-mail.

7. Dane gromadzone podczas rejestracji lub zakupu są wykorzystane do prawidłowej realizacji Zamówień, a także do śledzenia statusu Zamówienia i dokonywania w nim zmian na życzenie Klienta zanim zostanie wysłane. Zachowujesz prawo do wglądu, poprawy oraz usunięcia swoich danych z bazy adresowej po zrealizowaniu Zamówienia. Czynności tych możesz dokonać z poziomu strony internetowej sklepu po zalogowaniu lub też poprzez kontakt z obsługą Sklepu.

8. Każdorazowy kontakt z obsługą Sklepu za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail, wiąże się z wykorzystaniem podanych danych w celu udzielenia odpowiedzi. Konsultanci kontaktują się z Tobą za pośrednictwem tych samych kanałów komunikacji.

9. Po złożeniu zamówienia, na podany adres e-mail wysyłane jest potwierdzenie przyjęcia Zamówienia do realizacji, a w następnej kolejności bieżące informacje o przebiegu tego Zamówienia. Klienci, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach, tą samą drogą otrzymują wiadomości z aktualnym wydarzeniami w Sklepie.

10. Pytania dotyczące ochrony prywatności należy kierować na adres e-mail siedem.gor@gmail.comdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl